18 yaş üzeri reşit olan kullanıcılar için hazırlanmıştır.
Beğen 6

Üyeliksiz Arkadaş İlan Verme

Üyeliksiz Arkadaş İlan Verme İnternet üzerinde vakit geçirirken bir yandan da sohbet edebileceğiniz bir arkadaşınız olsun isterseniz siz de web sitemize arkadaş arıyorum ilanı verebilir ve istediğiniz arkadaşı bulabilirsiniz. Samimi bir sohbetle günün sıkıntı ve stresinden uzaklaşmak isteyenler için hizmet veren arkadasburada.com web sitesi kullanıcılardan herhangi bir kayıt ya da şifre istemeyen üyeliksiz arkadaş sitesi olarak kurulmuştur.

Herkese Açık Bir Site

Arkadasburada.com herkes tarafından ziyaret edilebilen bir sitedir. Bu sitede yer alan ilanlar arasında kendi kriter ve isteklerinize uygun olan arkadaşı bulabilir ya da kendi arkadaş arıyorum ilanınızı oluşturabilirsiniz. Bu ilanlarda aradığınız özelliklere ya da kendi özelliklerinize yer verebilirsiniz. Üyeliksiz arkadaş sitesi kolaylığı ile bütün kullanıcıların kolayca ilan vermesini sağlayan site aynı zamanda da kişilerin birbiri ile hızlı şekilde buluşmasını ve iletişime geçmesini sağlar.

Birçok İlan Mevcut

Sitede arkadaş arayan bayanlar ilanlar vermekte ve ilanlarda fotoğraf da kullanarak sizlere kendilerini tanıtmaktadır. Arkadaş arayan bayanlar fiziksel özelliklerini ve hoşlandıkları şeyleri yazarak size uygun bir aday olup olmadıklarını da kendilerini tanıtan bu kısa açıklama yazılarında belirtmektedir. Arkadaş arayan erkekler de bayanlar gibi fotoğraflarını ve kendilerini tanıtan yazıları ilanlarına ekleyebilirler. Sitede birçok ilan mevcut ve bu ilanların içinden de size uygun olan ilanlar mutlaka olacaktır. Bu ilanları inceleyerek de aradığınız erkek ya da bayan arkadaşı site üzerinden üye ya da kullanıcı kaydı olmadan görüntüleyebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Ercan Şahin dedi ki:

    Merhabalar adım Ercan İstanbul’da ikamet ediyorum doğayı ve hayvanları çok seven biriyim ne istediğini bilen kendinden emin dürüst saygılı merhametli saygılı doğayı ve hayvanları seven bi bayan arkadaş arıyorum sevgiler selamlar 05316807864

Yorum Yaz