18 yaş üzeri reşit olan kullanıcılar için hazırlanmıştır.
Beğen 7

Arkadaş İlan Sitesi

Arkadaş İlan Sitesi Günlük hayatın stresinden kurtulmak ve biraz kafanızı boşaltmak aynı zamanda da keyifli vakit geçirmek için siz de arkadaş arıyorum ilanı vererek aradığınız arkadaşı kolayca bulabilirsiniz. Arkadaş ararken dilerseniz kısa bir açıklama yazısı ile kendinizi tanıtabilir ya da direkt olarak aradığınız arkadaşta bulunması gereken özellikleri yazarak da arkadaş arıyorum diyebilirsiniz. Keyifli zaman geçirerek hem telefonda hem de yüz yüze görüşme sağlayabileceğiniz arkadaşınızı sitede mevcut ilanlara göz atarak da bulabilir ve direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Bayanlar ve Erkekler

Sitede arkadaş arayan bayanlar olduğu gibi arkadaş arayan erkekler de ilan verip aradıklarını bulabilirler. Bayanların ya da erkeklerin arkadaş ararken fotoğraf koymaları da mümkündür. Bu sayede arkadaş arayan kişi ile ilgili ilk görüşte bir izlenime sahip olabilirsiniz. Siz de arkadaş ilanı verirken en beğendiğiniz ve en özel bulduğunuz fotoğraf ile arkadaş adaylarınızı kendinize daha çok yakınlaştırabilirsiniz. Arkadaş arayan bayanlar aradıkları arkadaşları ile yapmayı düşündüğü faaliyetleri ve hobileri de yazarak kendilerine uygun bir aday bulabilmektedirler.

Ücretsiz bir Hizmet

Arkadasburada.com ücretsiz ve üyeliksiz arkadaş sitesi olduğu için oldukça fazla kullanıcısı vardır. Bu kullanıcılar arasında size de uygun olan kişiler mutlaka olacaktır. Site üzerindeki kullanıcılar arasından aradığınız gerçek arkadaşı bulmak için siz de en kısa sürede web sitesinde bir ilan oluşturun ve üyeliksiz arkadaş sitesi tarafından size verilen bu imkanlardan hemen faydalanın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz